Aktualne i archiwalne numery naszego "Tygodnika" można kupić na portalu ePrasa.pl

W świetlicy wiejskiej w Kiełpinach odbyło się spotkanie w sprawie drogi Grądy-Kiełpiny. W spotkaniu udział ponad 30 osób: mieszkańcy Kiełpin i Grąd, sołtysi oraz przedstawiciele trzech samorządów

Czytaj dalej

• Tomasz Młynarczuk podwójnym zwycięzcą

02.01.2009 21:53:53

W niedzielę 26 października na jeziorze Grądy przeprowadzone zostały otwarte zawody spinningowe – „Pożegnanie sezonu”. Były to jednocześnie ostatnie zawody z cyklu Grand Prix o Mistrzostwo Koła Lidzbark. Startowało 46 zawodników. Wygrał Tomasz Młynarczuk z Lidzbarka, drugie miejsce zajął Dariusz Siemianowski z Torunia, a Trzecie Rafał Sadowski z Ciechanowa.

• I Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar „Tygodnika”

02.01.2009 21:48:57

Sebastian Piłat z Żuromina został zwycięzcą I Otwartych Towarzyskich Zawodów Spławikowych o Puchar „Tygodnika Działdowskiego”, a w nagrodę otrzymał m.in. cyfrowy aparat fotograficzny, kosmetyki samochodowe i statuetkę. Startowało 37 zawodników – 29 seniorów i 8 juniorów. Najlepszym zawodnikiem z powiatu był Marek Świątkowski z Tuczek, a w nagrodę oprócz statuetki dostał m.in. wędkę i upominki. Wśród juniorów najlepszym okazał się Krystian Kraszewski z Lidzbarka.